Η ΣΥΝΕΧΗΣ και ΕΓΚΥΡΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ έχει ΝΕΟ όνομα: Presscopy

To mediacopy σας ευχαριστεί για την προτίμησή σας. Για καλύτερη και ΑΜΕΣΗ ενημέρωση δημιουργήσαμε το Presscopy με ΟΛΑ τα τελευταία ΝΕΑ και ΡΕΠΟΡΤΑΖ. Στο mediacopy θα διαβάζετε ΜΟΝΟ τις περιλήψεις των θεμάτων του Presscopy .

Κυριακή 23 Οκτωβρίου 2011

3 ΒΙΝΤΕΟ: Πανιώνιος-Ολυμπιακός 0-3

Με συνοπτικές διαδικασίες ο Ολυμπιακός "καθάρισε" τον Πανιώνιο με 3-0 και έφυγε αλώβητος από τη Νέα Σμύρνη.

Τέσσερις μέρες μετά το θρίαμβό τους επί της Ντόρτμουντ, οι "ερυθρόλευκοι" κατάφεραν και ξεπέρασαν τον παράγοντα κούραση, ενώ παρουσιάστηκαν και ιδιαίτερα συγκεντρωμένοι κόντρα σε έναν αντίπαλο, που είτε κατέβηκε, είτε δεν κατέβηκε στο γήπεδο το ένα και το αυτό ήταν.

Ο φορμαρισμένος Τζιμπούρ έδωσε το προβάδισμα στο συγκρότημα του Ερνέστο Βαλβέρδε μετά από 33 λεπτά παιχνιδιού με κεφαλιά ύστερα από σέντρα του Ιμπαγάσα, για να έρθει ο Μιραλάς ένα 10λεπτο αργότερα με σουτ στην κίνηση να κάνει δυο τα τέρματα της ομάδας τους.