Η ΣΥΝΕΧΗΣ και ΕΓΚΥΡΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ έχει ΝΕΟ όνομα: Presscopy

To mediacopy σας ευχαριστεί για την προτίμησή σας. Για καλύτερη και ΑΜΕΣΗ ενημέρωση δημιουργήσαμε το Presscopy με ΟΛΑ τα τελευταία ΝΕΑ και ΡΕΠΟΡΤΑΖ. Στο mediacopy θα διαβάζετε ΜΟΝΟ τις περιλήψεις των θεμάτων του Presscopy .

Κυριακή 30 Οκτωβρίου 2011

ΒΙΝΤΕΟ- ΑΕΚ: Με 3-0 ξέσπασε στον ΑΡΗ

Με εντυπωσιακό τρόπο επέστρεψε στις νίκες η ΑΕΚ μετά από μία ισοπαλία και μία ήττα, συνέχεια στα ανεπιτυχή αποτελέσματα για τον Αρη. Με αυτογκόλ του Λαζαρίδη και γκολ του Λυμπερόπουλου, η ομάδα του Νίκου Κωστένογλου έβαλε τις βάσεις για το τρίποντο στο α' ημίχρονο, ενώ ο Κάλα στο 78' διαμόρφωσε το τελικό 3-0, με την Ενωση να παίρνει βαθμολογική ανάσα και να παραμένει κοντά στους πρωτοπόρους. Κατρακυλά το σύνολο του Σάκη Τσιώλη, ο οποίος πλέον βρίσκεται σε τρομερά δύσκολη θέση, καθώς παραμένει χωρίς νίκη στο πρωτάθλημα και βυθισμένο στις τελευταίες θέσεις του βαθμολογικού πίνακα με τέσσερις βαθμούς. Δύο δοκάρια στο πρώτο ημίχρονο ο Αρης, ένα για την ΑΕΚ.