Η ΣΥΝΕΧΗΣ και ΕΓΚΥΡΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ έχει ΝΕΟ όνομα: Presscopy

To mediacopy σας ευχαριστεί για την προτίμησή σας. Για καλύτερη και ΑΜΕΣΗ ενημέρωση δημιουργήσαμε το Presscopy με ΟΛΑ τα τελευταία ΝΕΑ και ΡΕΠΟΡΤΑΖ. Στο mediacopy θα διαβάζετε ΜΟΝΟ τις περιλήψεις των θεμάτων του Presscopy .

Σάββατο 1 Οκτωβρίου 2011

Ο Μήτρογλου πρωταγωνιστής στον αγώνα Ατρόμητος – Παναιτωλικός

Στη δεύτερη φετινή νίκη στο πρωτάθλημα ΟΠΑΠ της Σούπερ Λίγκας έφτασε ο Ατρόμητος, για μία ακόμα φορά με μεγάλο πρωταγωνιστή, τον Κώστα Μήτρογλου.

Ο Μήτρογλου σκόραρε τόσο στο 37ο όσο και στο 51ο λεπτό, χαρίζοντας τη νίκη με 2-1 επί του Παναιτωλικού, στον αγώνα με τον οποίο άνοιξε η αυλαία της 5ης ημέρας. Το γκολ των φιλοξενουμένων σημείωσε ο Ετζενγκουέλε στο 57` με κεφαλιά.

Η επιχείρηση «αιφνιδιασμός», λίγο έλειψε να αποφέρει καρπούς στο πρώτο δεκάλεπτο για την ομάδα του Μπάμπη Τεννέ, η οποία σε δύο περιπτώσεις θα μπορούσε να βρεθεί με προβάδισμα στο σκορ.