Η ΣΥΝΕΧΗΣ και ΕΓΚΥΡΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ έχει ΝΕΟ όνομα: Presscopy

To mediacopy σας ευχαριστεί για την προτίμησή σας. Για καλύτερη και ΑΜΕΣΗ ενημέρωση δημιουργήσαμε το Presscopy με ΟΛΑ τα τελευταία ΝΕΑ και ΡΕΠΟΡΤΑΖ. Στο mediacopy θα διαβάζετε ΜΟΝΟ τις περιλήψεις των θεμάτων του Presscopy .

Κυριακή 31 Ιανουαρίου 2010

Hττα του Αρη στην Ξάνθη

Τι και αν ήταν η πιο φορμαρισμένη ομάδα της Σούπερ Λίγκας; Ο Άρης... έπεσε μέσα στα Πηγάδια και έχασε 2-1 από την Ξάνθη που πήρε μεγάλης βαθμολογικής σημασίας νίκη με τα γκολ των Λέιτε και Έλιγκτον. Μείωσε ο Τζόνσον στο 90'.

«Έπνιξε» τον Άρη στα πηγάδια η Ξάνθη χάρη στα γκολ που πέτυχαν στο πρώτο ημίχρονο οι Μαρσελάο στο15' και Ελινγκτον στο 35ο λεπτό. Με την νίκη αυτή οι Ακρίτες ανασάνουν βαθμολογικά.

Οι Θεσσαλονίκης μετά από 5 συνεχόμενα θετικά αποτελέσματα γνώρισαν την ήττα με τους δύο Αμερικανούς Τζόνσον και Αντού να είναι οι καλύτεροι του Άρη.