Η ΣΥΝΕΧΗΣ και ΕΓΚΥΡΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ έχει ΝΕΟ όνομα: Presscopy

To mediacopy σας ευχαριστεί για την προτίμησή σας. Για καλύτερη και ΑΜΕΣΗ ενημέρωση δημιουργήσαμε το Presscopy με ΟΛΑ τα τελευταία ΝΕΑ και ΡΕΠΟΡΤΑΖ. Στο mediacopy θα διαβάζετε ΜΟΝΟ τις περιλήψεις των θεμάτων του Presscopy .

Πέμπτη 25 Φεβρουαρίου 2010

Σεβίλλη: Προβάδισμα για τους "8"

Προβάδισμα για την πρόκριση στα προημιτελικά του Τσάμπιονς Λίγκ πήρε η Σεβίλλη αφού κατάφερε να πάρει την ισοπαλία με 1-1 κόντρα στην ΤΣΣΚΑ στην Μόσχα.
Η Σεβίλλη ξεκίνησε καλύτερα τον αγώνα και προηγήθηκε με στο 25ο λεπτό με τον Νεγρέδο. Στην επανάληψη οι γηπεδούχοι ανέβασαν στροφές και ισοφάρισαν στο 66ο  λεπτό με τον Μαρκ Γκονζαλες.
ΤΣΣΚΑ: Ακινφέεφ,Σεμπέρας, Ιγνασίεβιτς, Ι.Μπερεζούσκι, Γκονζάλες, Κράσιτς, Χοντα (Μαμάεφ), Β.Μπερεζούσκι, Σιενίκοφ, Νεσίτ
Σεβίλλή: Πάλοπ, Αντριάνο(Περότι), Νάβας, Ζοκορά, Ρενάτο(Ακόστα), Εσκουτέ, Ναβάρο, Νεγρέδο(Κανουτέ), Ρομάρικ, Σταντεβίκσιους